Wykaz dietetyków zrzeszonych w PSDiet

Uprzejmie informujemy, że wszelkie informacje zawarte w niniejszej bazie przeznaczone są tylko i wyłącznie dla obecnych lub potencjalnych klientów i pacjentów chcących zweryfikować danego dietetyka pod kątem jego kwalifikacji i przynależności do Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków. Wszelkie inne użycie zawartych w wyszukiwarce informacji wymaga zgody Zarządu PSD.

Katarzyna Kaszyca
Specjalizacja:diabetologia, żywienie dzieci, żywienie kobiet karmiących, żywienie kobiet w ciąży, żywienie w chorobach, żywienie w sporcie
Miasto:Mysłowice
Telefon:880269526
Email:k.kaszyca@o2.pl
Strona:http://www.instytutdietetyki.pl


Miasto przyjmowania pacjentów:Tychy
Adres przyjmowania pacjentów:Owczarska 9
Kod przyjmowania pacjentów:43-100
Sposób umawiania wizyt:

kalendarz znany lekarzDodatkowe szkolenia:

NUtrition and suplementation in irritable bowel syndrome.
Psychologia w leczeniu otyłości.

Doświadczenie:

Głównie zajmuję się leczeniem żywieniowym nadwagi i otyłości. Układam indywidualne programy żywieniowe. Moja metodyka pracy oparta jest o zasady żywienia Instytutu Żywności i Żywienia w Warszawie. Nie stosuję suplementacji i wychodzę z założenia, że dieta powinna być oparta o indywidualne przyzwyczajenia żywieniowe. W trakcie kuracji edukuję pacjentów m.in. jak powinni jeść słodycze, jakie i jak często, a nie każe eliminować je z diety "od dziś i na wieczność" 🙂 Wychodzę z założenia, że można jeść wszystko, kluczem do sukcesu jest ilość i jakoś produktów spożywczych oraz odpowiednie pory ich spożywania. Tego staram się uczyć moich pacjentów.

Bardzo interesuje mnie diagnostyka laboratoryjna - dlatego też zawsze wykonuję u swoich pacjentów badania diagnostyczne zanim rozpocznę jakiekolwiek działanie żywieniowe, by wykluczyć pewne dolegliwości zdrowotne. Badania laboratoryjne są dla mnie podstawową informacja o stanie zdrowia nawet potencjalnie zdrowego pacjenta.

Prowadzę pacjentów ze schorzeniami takimi jak: choroba Hashimoto, cukrzyca, insulinooporność oraz inne schorzenia metaboliczne.

Wspomagam dietą leczenie niepłodności. Opracowuję jadłospisy dla kobiet w ciąży i karmiących.

Ponieważ prywatnie jestem od niedawna mamą przyjmuję również dzieci, prowadząc szeroko pojętą edukację w oparciu o zasady żywienia BLW.

Posiadam specjalizację dietetyka sportowego.

Przyjmuję pacjentów z ciężkimi dolegliwościami zdrowotnymi tj. resekcja jelit, resekcja żołądka,wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Leśniewskiego-Crohna, nietolerancje pokarmowe, choroby trzustki, choroby nowotworowe, a także pacjentów po zabiegach bariatrycznych.

Układam diety dla dzieci autystycznych.

Zajmuje się leczeniem żywieniowym schorzeń przewodu pokarmowego. Posiadam Certyfikat odbycia praktyk dotyczących żywienia pozajelitowego. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w zakresie komponowania zróżnicowanych diet indywidualnych i grupowych. Specjalizuję się w oczyszczaniu organizmu, usuwaniem złogów, toksyn za pomocom metod naturalnych.

Skontaktuj się z dietetykiem

  • Hidden
  • To pole jest używane do walidacji i powinno pozostać niezmienione.
Podziel się