Technika uprawiania jogi, aby zwiększyć pewność siebie

0

Joga jest w rzeczywistości przystępną cenowo praktyką samoopieki, która może z łatwością zapewnić poczucie własnej skuteczności i pewność siebie, zaleca przegląd wpływu jogi na zdrowie psychiczne i fizyczne – kliknij w www i poznaj szczegóły. Aby rozpocząć technikę ćwiczeń jogi, spróbuj stylu, który zaprasza nowicjuszy i wspólnie motywuje zdrowie psychiczne i dobre samopoczucie.

Ćwiczenie hatha jogi.

Technika uprawiania jogi, aby zwiększyć pewność siebie

Ćwiczenia hatha jogi skupiają się na wolnym tempie wraz z właściwym ułożeniem ciała. Nauczyciele często chodzą w trakcie zajęć szkoleniowych, a także rozciągają układy ciała uczestników do prawidłowej postawy.

W badaniu dotyczącym wpływu hatha jogi na stres analitycy stwierdzili, że ten styl jogi jest obiecującą procedurą radzenia sobie z lękiem – ludzie z najwyższym stopniem niepokoju naprawdę pomogli najlepiej.

Ćwiczenia jogi.

Ćwiczenie jogi Vinyasa obserwuje sekwencję ruchów, która opiera się na poprzedniej pozycji i powoli rozwija się w kierunku bardziej zaawansowanych relokacji w miarę postępu zajęć. Trenerzy mogą włączyć refleksję, a nawet ćwiczenia oddechowe do lekcji, a także wszystkie zabiegi w pozycji „zwłok”.

Jednak czy to robienie pomocy jogi buduje pewność siebie? W badaniu dotyczącym zarówno ostrych, jak i nasilających się skutków jogi vinyasa u studentów napotykających rygorystyczne obciążenia akademickie, analitycy odkryli, że praktykowanie jogi poprawia zarówno ogólne emocje, pewność siebie, jak i stany emocjonalne.7.

Ciepłe ćwiczenia jogi.

Scorching joga jest faktycznie przeprowadzana w ośrodku nagrzanym do około 105 stopni Fahrenheita. Kombinacja ćwiczeń ciepłych i jogi ma na celu przyspieszenie bicia serca i wzmocnienie mięśni. Chociaż wydaje się to trudne, nowicjusze mogą odnieść sukces na bardzo gorących lekcjach jogi, ponieważ ciepło zazwyczaj umożliwia zwiększenie masy mięśniowej. Niemniej jednak ta forma jogi nie jest przeznaczona dla osób z problemami zdrowotnymi związanymi z upałami.

Gorąca joga może również pomóc w stworzeniu pewności siebie. Przestrzeganie programu gorących zajęć jogi może z łatwością pomóc w objawach depresji, pesymizmie, lęku i znacznie poprawić jakość życia.

Regenerująca joga.

Joga regeneracyjna, jeszcze bardziej relaksująca praktyka jogi, wykorzystuje rekwizyty i narzędzia, takie jak bloki jogi i okrycia, a także utrzymuje pozycje przez dłuższy czas niż joga vinyasa. Dla początkujących korzystanie z narzędzi może znacznie pomóc w uzyskaniu właściwej formy w określonych pozach.

Dla osób prowadzących nieaktywny tryb życia regenerujące ćwiczenia jogi mogą być najkorzystniejszą opcją ćwiczeń jogi. W badaniu wraz z nieaktywnymi spadkobiercami raka uczestnicy rozpoczęli albo korygującą praktykę jogi, albo energiczną praktykę jogi. Koszt uczestnictwa był znacznie wyższy w przypadku jogi korekcyjnej i umożliwiał spadkobiercom przestrzeganie trwałego, normalnego regularnego uprawiania jogi.9.

Spróbuj Tai Chi, aby zmniejszyć niepokój.

Tai Chi to powolny, pobudzający trening, który obejmuje działania kontemplacyjne. Z pewnością Tai Chi jest nie tylko kojącym rodzajem ćwiczeń fizycznych, ale jest dodatkowo stosowane w leczeniu zaburzeń psychosomatycznych, lęków, depresji klinicznej, a także nadciśnienia. W zależności od Harvard Medical Institution, Tai Chi różni się od innych sesji treningowych przestrzeganiem środków:

  • Ruchy nigdy nie są wymagane.
  • Przenosisz okrągły styl.
  • Twoje mięśnie pozostają wypoczęte, a nie napięte, jak w przypadku podnoszenia ciężarów i ćwiczeń kardio.
  • Twoje skrzyżowania nie rozszerzają się całkowicie.
  • Trenuj w domu, jeśli klub fitness faktycznie jest Sidetracking.
  • Wraz z obecnymi innowacjami w urządzeniach do ćwiczeń w domu, możesz z łatwością ćwiczyć solo w zaciszu własnej posiadłości.
  • Niektóre przykłady aktywnych organizacji zajmujących się fitnessem, które tworzą produkty domowe, obejmują:

Peleton.

Firma ta produkuje stacjonarne urządzenia stacjonarne podłączone do Internetu, które umożliwiają regularnym miesięcznym użytkownikom dołączanie do zajęć szkoleniowych z innej lokalizacji.

Pozostań przy 30-45 treningach chwilowych.

Nie musisz ćwiczyć godzinami, aby uzyskać korzyści dla swojego zdrowia psychicznego, a także zarządzania masą ciała. Badania wykazały, że osoby, które ćwiczą od 30 do 60 minut, od 3 do 5 dni w tygodniu, cieszą się najlepszym zdrowiem psychicznym i dobrym samopoczuciem, a także czterdzieści pięć minut jako doskonałą okazją do sesji treningowej. Inwestowanie znacznie więcej niż 90 minut w trening nie przyniosło żadnych korzyści w zakresie zdrowia psychicznego i dobrego samopoczucia.12.

Centers for Health Condition Control and Protection (CDC) wspomina, że ćwiczenia te można podzielić na ćwiczenia aerobowe o umiarkowanej intensywności oraz ćwiczenia wzmacniające mięśnie, wykonywane co najmniej dwa razy w tygodniu, które ćwiczą wszystkie główne tkanki mięśniowe grupy.13.

Słowo od specjalisty.

Możesz skupić się na posiadaniu fizycznej pewności ciała przy dowolnych pomiarach, które faktycznie prowadzisz, a także wspólnie dążyć do kontroli wagi. Te 2 procesy mogą istnieć razem. Jeśli jednak odkryjesz swoje problemy ze zdrowiem psychicznym podczas próby spalania tłuszczu, musisz porozmawiać ze specjalistą ds. Zdrowia, który może skierować Cię do specjalisty ds. Zdrowia psychicznego w celu dodatkowej analizy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj