Dokładnie jak walczyć ze społeczeństwem reżimu dietetycznego

0

Całkowite unikanie stylu życia związanego z dietą jest nie do pomyślenia ze względu na jego wszechobecne cechy we wszystkich częściach społeczności, w rzeczywistości istnieją sposoby, dzięki którym można zarówno ograniczyć kontakt z kulturą dietetyczną, jak i przeciwstawić się jej.

Trzymaj się z dala od niektórych rodzajów mediów

Trzymaj się z dala od wszelkiego rodzaju serwisów społecznościowych, forów internetowych, zespołów internetowych lub programów, które sprawiają, że wierzysz, że tak naprawdę nie jesteś wystarczająco dobry taki, jaki jesteś. Wejdź lepiej na psdiet.pl W rzeczywistości okazało się, że korzystanie z mediów budzi poczucie nieodpowiedniego obrazu siebie, co jest w rzeczywistości popularną częścią kultury dietetycznej.1.

diet culture

Praktykuj bezstronność systemu ciała

Neutralność ciała to właściwie koncepcja, zgodnie z którą powinieneś skoncentrować się na tym, co twoje ciało może zrobić w tej chwili, w dniu dzisiejszym, a nie na tym, jak chcesz, żeby wyglądało. Odciąga twój umysł od prób manewrowania lub regulowania tego, co przypominasz. Raczej porusza twój sposób myślenia, aby zderzył się ze sposobami, w jakie się pojawiasz, a także zwraca uwagę na rozpoznawanie rzeczy, które możesz teraz zrobić.

Wykonywanie fizycznej neutralności ciała może z łatwością pomóc ci wyjść ze społeczeństwa dietetycznego i etykietowania żywności, a raczej pomóc ci działać w kierunku uhonorowania twojego ciała fizycznego takim, jakim jest.

 • Jak neutralność systemu ciała może wzmocnić Twoje wrażenia z ćwiczeń.
 • Naucz się o zdrowiu i dobrym samopoczuciu.

Czytanie i uczenie się, czym właściwie jest całkowite zdrowie i dobre samopoczucie, może pomóc ci lepiej zrozumieć, w jaki sposób koncentracja wyłącznie na szczupłej sylwetce i przestrzeganiu zasad posiłków może być szkodliwa dla twojego zdrowia. Dodatkowo pomaga poznać szeroką paletę sposobów na osiągnięcie równowagi, na którą składają się różnorodne trendy sylwetkowe i żywieniowe.

Słowo pochodzące od Verywell.

Kultura planowania diety może wydawać się nieuniknionym napięciem, którego każdy musi doświadczyć. Ważne jest, aby zdać sobie sprawę, że dieta nie jest jedynym sposobem na dobre samopoczucie, a bycie szczupłym nie oznacza od razu dobrze zbilansowanej sylwetki. Jeśli masz do czynienia z zaburzeniami odżywiania, zaburzeniami odżywiania lub naprawdę martwisz się o swoje zdrowie i dobre samopoczucie, wygląd ciała, a nawet zachowania żywieniowe, porozmawiaj z wykwalifikowanym dostawcą usług medycznych.

Przenieś się do Veggie Spaces, aby zmienić otoczenie

Pomyśl o przeniesieniu ćwiczeń na zewnątrz, aby zyskać psychiczne korzyści związane z tym, o ile mniej skomplikowany będzie ci się wydawał trening. Zgodnie z badaniem dotyczącym ćwiczeń w zielonym otoczeniu obszary przyjazne dla środowiska pozwalają ćwiczyć ciężej bez dodatkowego wysiłku.

W tym konkretnym badaniu, kiedy uczestnicy sami wybierali prędkość spaceru, poruszali się szybciej na zewnątrz niż w pomieszczeniach zamkniętych. Ponadto obserwowali niższy wskaźnik wysiłku fizycznego. Może to wywołać znacznie szybsze i mniej wymagające wysiłku podczas pracy nad redukcją masy ciała.

Według badań optymalna atmosfera przyjazna dla środowiska obejmuje:

 • Pobliskie ekologiczne place zabaw, które umożliwiają spacery po obwodzie, a nawet wykonywanie ćwiczeń z masą własnego ciała na podwórku (np. wypady, kucanie i ćwiczenia fizyczne brzucha).
 • Lasy, w których można wędrować szlakami.
 • Społeczności nadmorskie.
 • Wieś.
 • Ogród botaniczny.
  las narodowy.
 • Spójrz na udział w zajęciach sportowych personelu.

W badaniach psychologicznych nad ćwiczeniami fizycznymi oraz zdrowiem psychicznym i dobrym samopoczuciem, w których wzięło udział ponad 1,2 miliona osób, naukowcy odkryli, że liczba dni złego stanu zdrowia psychicznego zgłaszanych przez samych siebie była w rzeczywistości mniejsza od osób, które ćwiczyły, w porównaniu z tymi, które tego nie robiły. Wszystkie rodzaje ćwiczeń były faktycznie związane ze zmniejszoną liczbą dni złego stanu zdrowia psychicznego, jednak udział w zajęciach sportowych w grupie był postrzegany jako najlepsza organizacja z tym.2.

Popularne możliwości, o których warto pomyśleć, dołączając do dorosłego klubu sportowego:

 • Sztuki walki.
 • Kręgle.
 • Softball/baseball.
 • Siatkówka.

Możesz łatwo zlokalizować grupy międzyszkolne dla dorosłych w Twojej okolicy, korzystając z lokalnych lekcji, klubów zdrowia, a także niezależnych franczyz. Możesz być nowicjuszem, aby dołączyć.

Poszukaj nowej odzieży sportowej.

Z pewnością brak miłości do odzieży do ćwiczeń fizycznych może mieć wpływ na funkcjonalność ćwiczeń. Badania nad ćwiczeniami i obowiązkiem dopasowania ubrań wykazały, że zakłopotanie ciałem faktycznie zmniejszyło liczbę sesji treningowych osób, ponieważ ich energia psychiczna była skoncentrowana na wyglądzie.

Sugeruje to, że odzież jest zdecydowanie niezbędna do treningu. Aby zwalczać szkodliwe.
doznań, jakie może dostarczać odzież, poszukaj ubrań, które odpowiadają stylowi „athleisure”. W jakościowej kontroli na athleisure, naukowcy odkryli, że właśnie zakładanie athleisure entuzjastycznie nastawionych ludzi do angażowania się w działalność opartą na dopasowanie.4.

Popularne firmy zajmujące się odzieżą sportową składają się z następujących elementów:.

 • Lululemon, instytucji produkującej specjalistyczną odzież sportową do różnych rodzajów ćwiczeń.
 • Athleta, która posiada rozmiary od małych do plus size, a także pozwala ocenić ubrania i uzyskać całkowity zwrot kosztów, jeśli nie będziesz zadowolony.
 • Fabletics, marka stylu życia, która obsługuje model subskrypcji, wraz z rozmiarami od XXS do 3X.
 • Zella, firma odzieżowa, która opracowuje wygodne ubrania produkowane w celu przemieszczania się z ciałem fizycznym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj