Zapisy
Witamy w formularzu rejestracyjnym na konferencje naukową Trends in Dietetics. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól, na Twój adres e-mail zostanie wysłany mail aktywacyjny, a następnie dalsze instrukcje związane z dokonaniem opłaty konferencyjnej. 
Jednocześnie informujemy, iż dla wszystkich uczestników zostaną wystawione elektroniczne faktury VAT za uczestnictwo w konferencji na dane podane przy rejestracji. Osoby, które wyrażają chęć otrzymania faktury na inne dane proszone są przesłanie ich na adres: aantczak@psdiet.pl.
Przypominamy, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu do udziału w konferencji decyduje kolejność wpłat, a nie kolejność zgłoszeń. Studenci będą zobowiązani do okazania ważnej legitymacji studenckiej lub stosownego zaświadczenia przy stanowisku rejestracyjnym. Brak dokumentu może skutkować niewpuszczeniem na obrady.
 
W przypadku braku otrzymania wiadomości zwrotnej z linkiem aktywacyjnym prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM.
 
Po wyczerpaniu limitu miejsc otrzymają Państwo bezpośrednio po rejestracji stosowną informacje na adres e-mail.
 
Imię:*

Nazwisko:*

E-mail:*

Nr telefonu:*

Miasto:*

Ulica i numer domu/lokalu:*

Kod pocztowy:*

Status:*

Uczelnia/Miejsce pracy:*

Akceptuję regulamin:*

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polskie Stowarzyszenie Dietetyków z siedzibą w Łodzi moich danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), dla potrzeb statutowych Stowarzyszenia." :*

Podaj wynik działania:*
(np.: 5 plus 9, należy wpisać 14)


(Pola oznaczone * są wymagane)copyright © 2012 Polskie Stowarzyszenie Dietetyków
design by fast4net