Zapisy
UWAGA!!! Brak miejsc na V Ogólnopolską Konferecnje Dietetyki!!!
Zapisy i opłaty na konferencje zostały zamknięte. Opłaty uczestnictwa nie będą przyjmowane!
 
Witamy w formularzu rejestracyjnym na V Ogólnopolską Konferencję Dietetyki Congressus Dietetica. Po wypełnieniu wszystkich wymaganych pól, na Twój adres e-mail zostanie wysłany mail aktywacyjny, a następnie dalsze instrukcje związane z dokonaniem opłaty konferencyjnej. Jednocześnie informujemy, iż o konieczności wystawienia rachunku na działalność gospodarczą lub na inne dane niż te zawarte w formularzu prosimy informować wysyłając wiadomość na adres: kgwozdowski@psdiet.pl.
Przypominamy, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc o zakwalifikowaniu do udziału w konferencji decyduje kolejność wpłat, a nie kolejność zgłoszeń. W przypadku braku otrzymania wiadomości zwrotnej z linkiem aktywacyjnym prosimy o sprawdzenie skrzynki SPAM.
Studenci będą zobowiązani do okazania ważnej legitymacji studenckiej lub stosownego zaświadczenia przy stanowisku rejestracyjnym. Brak dokumentu może skutkować niewpuszczeniem na obrady.
 
Po wyczerpaniu limitu miejsc otrzymają Państwo bezpośrednio po rejestracji stosowną informacje na adres e-mail. 
Imię:*

Nazwisko:*

E-mail:*

Nr telefonu:*

Miasto:*

Ulica i numer domu/lokalu:*

Kod pocztowy:*

Status:*

Uczelnia/Miejsce pracy:*

Akceptuję regulamin:*

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polskie Stowarzyszenie Dietetyków z siedzibą w Łodzi moich danych osobowych, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), dla potrzeb statutowych Stowarzyszenia." :*

Podaj wynik działania:*
(np.: 5 plus 9, należy wpisać 14)


(Pola oznaczone * są wymagane)copyright © 2012 Polskie Stowarzyszenie Dietetyków
design by fast4net