Aktualności

24 lipiec 2017
Głównym celem Kongresu jest zapoznanie uczestników z aktualnymi tematami związanymi z żywieniem człowieka, polityką prozdrowotną, produkcją, handlem międzynarodowym oraz programami promocji idei "5 a day". Kongres stanowi platformę wymiany wiedzy, doświadczenia i pomysłów pomiędzy specjalistami z zakresu żywienia, przetwórstwa, handlu, promocji. Poparte jest to głęboką wiedzą merytoryczną, którą mogą zaoferować członkowie międzynarodowej organizacji AIAM5, którzy przybędą do Warszawy z około 30 krajów z całego świata.


Międzynarodowy Kongres rok rocznie odbywa się w innym kraju, dotychczas organizowany był przez kraje europejskie jak Węgry czy Hiszpania, aż po kraje Ameryki Łacińskiej i Południowej, jak Meksyk i Kolumbia. Gwarantuję to możliwość nawiązania relacji z różnymi krajami na świecie i wymiany wiedzy i doświadczenia w zakresie badań naukowych, wdrażania programów, informacji o promocji i spożyciu warzyw i owoców, ale również praktycznych rozwiązań handlowych i logistycznych.

Możliwość udziału w Kongresie jest zatem czymś więcej niż dzielenie się wiedzą i spostrzeżeniami. Prelegenci będą się dzielić swoją wiedzą i kontaktami zarówno w czasie swoich wystąpień jak i w czasie rozmów kuluarowych. Wśród gości można spodziewać się także przedstawicieli najważniejszych instytucji, jak również przedstawiciele ponad 30 krajów na świecie.

Data: 19-20 września 2017

Strona wydarzenia: XII Międzynarodowy Kongres Promocji Warzyw i Owoców

Wydarzenie objęte jest patronatem Polskiego Stowarzyszenia Dietetyków.


Pliki do pobrania:
Komentarze (0)

Brak komentarzy
powrót
copyright © 2012 Polskie Stowarzyszenie Dietetyków
design by fast4net