Aktualności

18 wrzesień 2017
Firma Societa Dietetica Medica poszukuje kandydatów na stanowisko Przedstawiciela Medycznego na terenie całego kraju.
Firma Societa Dietetica Medica to międzynarodowa firma działająca w segmencie żywności specjalistycznej. Firma kieruje swoją ofertę do dietetyków oraz lekarzy.

Obecnie poszukujemy na terenie całego kraju:

PRZEDSTAWICIELI MEDYCZNYCH

Od Kandydata oczekujemy:
  • wykształcenia wyższego -  kierunek dietetyka lub technologia żywności ze specjalizacją dietetyka
  • umiejętności nawiązywania i utrzymania kontaktów
  • samodzielności w działaniu
  • chęci do pracy
  • prawa jazdy kat. B oraz dyspozycyjności
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Zakres zadań:
  • pozyskanie nowych klientów tzn. dietetyków oraz lekarzy
  • współpraca z klientami firmy
  • promocja produktów firmy oraz prowadzenie prezentacji dla klientów
  • realizacja planów sprzedaży w regionie pracy
  • współpraca z działem marketingu firmy

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia tzn. umowa o pracę ze stałą podstawą oraz premia w zależności od osiąganych wyników
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy  w tym samochód służbowy, komputer, telefon
  • systematyczne szkolenia z zakresu dietetyki oraz szkolenia dodatkowe
  • pracę w polskim oddziale międzynarodowej firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: biuro@sdmpolska.pl

Więcej informacji o firmie: https://dietakalibra.pl/

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie  moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz.U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Komentarze (0)

Brak komentarzy