Aktualności

1 sierpień 2015
DF Medica Polska – lider badań nutrigenetycznych Genodiet w Polsce poszukuje dla licencjonowanej placówki w Trójmieście pracownika na stanowisko: DIETETYK

OGŁOSZENIE REKRUTACYJNE

DF Medica Polska – lider badań nutrigenetycznych Genodiet w Polsce poszukuje dla licencjonowanej placówki pracownika na stanowisko:
DIETETYK
MIEJSCE PRACY: TRÓJMIASTO

ZAKRES ZADAŃ:
1. Diagnostyka nutrigenetyczna Pacjentów w oparciu o badania Genodiet, Omega test.
2. Konsultacje wyników badań i zaleceń dietetycznych.
3. Przygotowywanie diet i suplementacji dla Pacjentów opartych o wyniki badań Genodiet i Omega test.
4. Współuczestnictwo w działaniach informacyjnych i promocyjnych dotyczących Genodiet i Omega test.
5. Podnoszenie kwalifikacji z zakresu nutrigenetyki i jej praktycznego wykorzystania w dietetyce.
6. Budowa i utrzymywanie relacji z klientami.
7. Tworzenie dziennych, tygodniowych i miesięcznych raportów z realizacji wyznaczonych celów.
8. Bieżąca pomoc merytoryczna dla Zarządu dot analizy konkurencyjnych usług medycznych.

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:
1. Wykształcenie wyższe – preferowane kierunki dietetyka, technologia żywności, nauka o zdrowiu. Mile widziani absolwenci kierunków lekarskich związanych z chorobami dietozależnymi.
2. Mile widziane doświadczenie w zakresie prowadzenie konsultacji dietetycznych.
3. Znajomość rynku diagnostycznych usług dietetycznych i medycznych.
4. Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

OFERUJEMY:
1. Szkolenie w zakresie badań Genodiet, Omega Test, Fit Sport oraz włoskiego oprogramowania wspomagającego układnie diet.
2. Szkolenia z zakresu suplementacji (produkty amerykańskie i skandynawskie).
3. Pracę w nowej placówce w Trójmieście.
4. Szkolenia z zakresu najnowocześniejszych europejskich badań nutrigenetycznych iGenesis.

Zainteresowani kandydaci proszeni są o przesłanie CV do dnia 30.08.2016 z dopiskiem Gdańsk na adres: m.poleszak@dfmedicapolska.pl.

Komentarze (0)

Brak komentarzy