Aktualności

26 marzec 2015
Firma Sante obecnie poszukuje osoby na stanowisko  Specjalista żywieniowy w Warszawie.

Firma Sante A. Kowalski Sp.j.  jest obecna na rynku od 1992 roku. Misją Sante jest produkcja żywności funkcjonalnej – jak najmniej przetworzonej i naturalnie bogatej w cenne składniki odżywcze. Firma ma w swoim portfolio ponad 200 różnorodnych produktów, które sprzedaje do ponad 30 krajów na świecie.  Zatrudnia ponad 800 pracowników, a jej potencjał wytwórczy to już ponad 28 000 metrów hal fabrycznych.  Sante od lat cieszy się uznaniem ekspertów z branży FMCG, czego dowodem są liczne nagrody: „Gazela Biznesu”, „Lider Przedsiębiorczości”,Cool Brands Polska” , „Dobry Produkt – wybór ekspertów”, „Superrior Taste Award”, „Złoty Paragon”, „Perły Rynku” i wiele innych.

Dołącz do naszego zespołu już dziś! Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista żywieniowy

Miejsce pracy: Sante, Warszawa

OBOWIĄZKI:

  •   tworzenie artykułów i przygotowywanie materiałów merytorycznych związanych z żywieniem,
  •   uczestnictwo w działaniach promocyjnych marki,
  •   aktywne promowanie działań firmy Sante (w różnego rodzaju mediach),
  •   uczestnictwo w akcjach, eventach, konkursach i promocjach organizowanych przez firmę
  •   przygotowywanie przepisów kulinarnych,
  •   współpraca z działami: marketingu oraz badań rozwoju produktu.

WYMAGANIA:

  •    wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: żywienie człowieka, dietetyka),
  •    doświadczenie w zawodzie,
  •    łatwość formułowania myśli,
  •    znajomość najnowszych badań dotyczących zasad żywienia, diet, trendów oraz samodzielne ich       poszukiwanie,
  •    komunikatywność oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych,
  •    wysoka kultura osobista, lojalność oraz zaangażowanie,
  •    własna inicjatywa i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  •    biegła znajomość komputera (pakiet MS Office, Internet),
  •    dokładność, dbałość o szczegóły i nastawienie na wysoką jakość pracy, systematyczność, dobra organizacja pracy i terminowość.

OFERUJEMY:

  •  pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na polskim rynku, oferującej nowoczesne, pionierskie produkty z   zakresu żywności funkcjonalnej,
  •  rozwój zawodowy w dynamicznym zespole entuzjastów i profesjonalistów,
  •  zatrudnienie na pełny etat,
  •  pakiet socjalny.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.
Na zgłoszenia czekamy do dnia 6.04.2015

Osoby spełniające wymienione warunki oraz gotowe do odbycia procesu rekrutacji prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego poprzez naszą stronę internetową: www.sante.pl.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Informujemy iż, Polskie Stowarzyszenie Dietetyków nie odpowiada za treść ogłoszenia

Komentarze (0)

Brak komentarzy