Aktualności

3 luty 2016
Zapraszamy do wzięcia udziału w programie „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”
Masz wpływ na przyszłość swoją i innych – Zostań Edukatorem
Żywieniowym i załóż własną mikrofirmę w ramach programu


 
Zapraszamy do wzięcia udziału w programie „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy” współtworzonym przez Fundację Rozwoju Dzieci im. Komeńskiego, Fundację NUTRICIA, Szkołę Główna Gospodarstwa Wiejskiego, Instytut Matki i Dziecka oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Celem programu jest wzrost świadomości roli żywienia we wczesnym okresie życia wśród pracowników żłobków i przedszkoli oraz rodziców, promowania zrównoważonej diety, a także kształtowanie właściwych nawyków żywieniowych dzieci. Poprzez szkolenia prowadzone w żłobkach i przedszkolach w całej Polsce chcemy przyczynić się do budowania prawidłowych nawyków żywieniowych u najmłodszych dzieci, co zapewni im właściwy rozwój oraz zmniejszy ryzyko wystąpienia chorób dietozależnych.


Poszukujemy osób:
1)      które ukończyły co najmniej studia I stopnia na kierunku Dietetyka lub Żywienie Człowieka lub studia podyplomowe na kierunku Dietetyka;
2)      samodzielnych, przedsiębiorczych i zorganizowanych – gotowych do założenia własnej działalności gospodarczej;
3)      komunikatywnych i lubiących pracę z ludźmi – szczególnie z dziećmi, ponieważ staż i później praca będzie polegać na prowadzeniu szkoleń, warsztatów i konsultacji z zakresu dietetyki dla dzieci i dorosłych;
4)      mobilnych, ponieważ szkolenia będą odbywać się w Warszawie, a praktyka w kilku żłobkach w okolicy miejsca zamieszkania.


Oferujemy:
1. Cykl bezpłatnych szkoleń weekendowych w wymiarze 170 h (w Warszawie) z zakresu: żywienia dzieci do lat sześciu, komunikacji i umiejętności szkoleniowych oraz pracy z dziećmi, zakładania własnej firmy i prowadzenia mikrobiznesu (10 zjazdów w okresie maj 2016 - luty 2017).
2. Bezpłatny staż z refundacją kosztów dojazdu do placówek, co daje średnio 500-600 zł netto miesięcznie, który trwa 6 – 7 miesięcy  i polega m.in. na prowadzeniu warsztatów dotyczących zdrowego żywienia dla personelu placówek oraz przeprowadzaniu analuz jadłospisów  w żłobkach i przedszkolach (wrzesień 2016 - kwecień 2017 r.)
3. Wsparcie w założeniu własnej działalności oraz w pozyskiwaniu klientów.
4. Dostęp do najnowszej wiedzy, materiałów, trenerów oraz kontakt z innymi Edukatorami w ramach społeczności zrzeszającej Edukatorów programu „Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy”.

Żeby zgłosić się do programu, należy wysłać CV ze zdjęciem na adres kontakt@zdrowojemy.info
Więcej informacji oraz planowany harmonogram zjazdów znajduje się na stronie www.zdrowojemy.info/rekrutacja 

Dodatkowe pytania prosimy kierować na adres e-mail: kontakt@zdrowojemy.info lub pod nr tel.: 508 140 626.

Komentarze (0)

Brak komentarzy
powrót
copyright © 2012 Polskie Stowarzyszenie Dietetyków
design by fast4net