Konferencje

4 grudzień 2016
Jak można zmniejszyć zachorowalność na nowotwory złośliwe w Polsce ─ w oparciu o aktualną wiedzę naukową z obszaru medycyny, biochemii i dietetyki? Odpowiedź na to pytanie będzie można uzyskać już 27 stycznia 2017 r. w Warszawie podczas II Narodowego Kongresu Żywieniowego na PGE Narodowym.
W tracie obrad przedstawione będą najnowsze badania naukowe Instytutu Żywności i Żywienia obejmujące podsumowanie kilkudziesięciu lat, ukazujące, jak zmiany żywieniowe i stylu życia Polaków wpłynęły na epidemiologię różnych nowotworów złośliwych. Poza tym przedstawione będą aktualne zalecenia dla populacji ogólnej w celu zmniejszenia zachorowań na nowotwory złośliwe, jak również zalecenia dotyczące żywienia i aktywności fizycznej, które zwiększają skuteczność postępowania terapeutycznego w chemioterapii i radioterapii u chorych z wykrytymi nowotworami.

W kolejnych sesjach Kongresu przedstawione będą również najnowsze zalecenia dla chorych w remisji oraz dla chorych po wyleczeniu nowotworu złośliwego w celu uniknięcia wznowy lub zachorowania na nowotwór w innej lokalizacji. Wśród pozostałych tematów, które będą poruszone w czasie obrad II Narodowego Kongresu Żywieniowego, przewidziane są zagadnienia i standardy dotyczące żywienia w szpitalach jako elementu leczenia oraz żywienia kobiet w ciąży jako ważnego elementu prewencji u potomstwa nie tylko otyłości, lecz także przewlekłych chorób niezakaźnych (nowotworów, udarów, zawałów, osteoporozy).

OPŁATY KONGRESOWE

Wysokość opłat 

Rodzaj opłaty

do 8.01.2017 r.*

do 25.01.2017 r.

 

Standardowa

 

 

450 zł*

550 zł

Studenci 

 

370 zł*

 

450 zł

Absolwenci
studiów podyplomowych IŻŻ

 

Cena promocyjna obowiązuje tylko w przypadku uiszczenia opłaty za udział w Kongresie 
do dnia 8 stycznia 2017 r.

*Studenci z ważną legitymacją studencką

Podane kwoty zawierają podatek VAT (23%).

 


Poniżej znajduje sie szczegółowy plan kongresu. 

Więcej informacji oraz zapisy na: http://kongres-zywieniowy.waw.pl/

Pliki do pobrania:
Komentarze (0)

Brak komentarzy
powrót
copyright © 2012 Polskie Stowarzyszenie Dietetyków
design by fast4net